İnteraktif Mobil Taklit Uygulaması “immi” ile Taklit Yap, Eğlen!

steponline 08 Kasım 2015 0
İnteraktif Mobil Taklit Uygulaması “immi” ile Taklit Yap, Eğlen!

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü SiMiT Lab’ın (simitlab.itu.edu.tr) spin-off’u tarafından tasarlanan eğlenceli taklit uygulaması “immi” iOS ve Android uygulama pazarlarında yerini aldı.

immi uygulaması görsel taklit için eğlenceli bir etkileşim sağlıyor. Uygulama ile kullanıcılar ünlüleri, arkadaşlarını, hatta hayvanları taklit edip, dilerlerse bu fotoğrafların üzerine metin de ekleyip sosyal ağlarda ya da mesaj uygulamaları üzerinden paylaşabiliyor. Uygulama Google Play’den immi ve App Store’dan immi_app anahtar kelimeleri ile aranarak erişilebilir ve ücretsiz indirilebilir.

immiapp

Uygulama yalın bir tasarıma sahip olup, üç sayfadan oluşmaktadır. İlk sayfa açılış sayfası, ikinci sayfa etkileşim sayfası, üçüncü sayfa ise sonuç ve paylaşım sayfasıdır. Uygulamanın etkileşim sayfasında üst kısım, taklit edilecek görsele ayrılmıştır. Kullanıcı taklit etmek istediği fotoğrafı galerisinden yükleyebilir, webden rastgele edinebilir ya da kameradan çekebilir. Taklit edilecek fotoğraf belirlendikten sonra kullanıcı, ön ya da arka kamerayı kullanarak bu fotoğrafı taklit eder. Sonuç sayfasında, taklit edilen fotoğraf ve yapılan taklit birleştirilmiş bir şekilde kullanıcıya gösterilir. Kullanıcı dilerse bu sonuç fotoğrafının üzerine metin ekleyip, fotoğrafı sosyal ağlar üzerinden ya da mesajlaşma uygulamaları ile paylaşılabilir.

immiapp02

immi, İTÜ Fest 2015’in tanıtımında yer aldı ve “En İyi Taklidi Yap Bileti Kazan!” etkinliğini gerçekleştirerek, konsere gelecek ünlülerin taklidini yapan öğrenciler arasından en iyi taklitlere ödül bilet verdi.

Hayal gücünün sınırlarında, tüm yaratıcılıkların kullanılabileceği ve hayatınızı bir nebze de olsa eğlenceli hale getirecek bu uygulama Android ve iOS uygulama pazarlarında sizi bekliyor!

e-mail:[email protected]
web: immiapp.com/
facebook: www.facebook.com/immiapp
twitter: twitter.com/immiapplication/
instagram: instagram.com/immiapp/

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: