GEÇMİŞ SAYILAR
sayi2

Step Dergisi Sayı 5

Girişimcilik Dergisi STEP 5. sayısı Yayımda. Bu sayımızda Ünlü Melek Yatırımcı Hasan Aslanoba‘nın hayatı, LabX kurucusu ve Bir Fikrin mi Var yarışmasının yapımcısı Fuat Sami‘den girişimcilik hikayeleri, USMED kurucusu Salih Çaktı‘dan Sosyal Medya tavsiyeleri, Secretcv kurucusu Okan Tütüncü‘den öğrencilere kariyer ve girişimcilik gerçekleri, Konuşamayan Adam‘dan radyoculuk üzerine röportaj, Inploid.com kurucusu Serkan Köse‘den inploid.com ve girişimcilik üzerine röportajı ve değerli yazılar mevcuttur.

sayi2

Step Dergisi Sayı 4

Girişimcilik Dergisi STEP 4. sayısı Yayımda. Step dergisi olarak Soma’da yaşanan büyük trajediyi unutturmamak adına çıkardığımız bu sayıyı hayatını kaybeden tüm kardeşlerimiz ve yakınlarına armağan ediyoruz… Umarizki böyle acılar yeniden yaşanmaz. #soma kardeşlerimizi unutmadık!!

sayi2

Step Dergisi Sayı 3

Girişimcilik Dergisi STEP 3. sayısı Yayımda. Bu sayımızda HP Genel Müdürü Serdar Urçar, Desnet Bilişim Kurucusu Ömer Ekinci, Boğaziçi Caz Şefi Masis Aram Gözbek, Big Chefs Kurucusu Gamze Cizreli, Medianova AŞ kurucusu Serkan Sevim, Angikad yön. kur. bsk. Renan Ceylan, ve Network Marketing Master’ı Enes Olgun mevcuttur.

sayi2

Step Dergisi Sayı 2

Girişimcilik Dergisi STEP 2. Sayısında Yemek Sepeti Kurucu Ortağı Nevzat AYDIN, Akınsof Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN, TOG Vakfı Kurucusu İbrahim BETİL, Manuganu Geliştiricisi Alper SARIKAYA, GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Burcu AKDARI, Milli Ralli Pilotu Volkan IŞIK, Markafoni Kurucu Ortağı Tolga TATARİ  ile röportaj yaptı. Bunu yanı sıra değerli 3 makalesini siz değerli okuyucularımıza sunuyor…

sayi1

Step Dergisi Sayı 1

Girişimcilik Dergisi STEP 1. Sayısında Deulcom Kurucusu Baybars ALTUNTAŞ, Simit Sarayı Kurucu Ortağı Haluk OKUTUR, Divas Diamond Kurucu Ortağı Ertuğrul BELEN, AFM Sinemaları Kurucusu Adnan AKDEMİR, Dünya Hafıza Şampiyonu Melik DUYAR, Girişim Haber Kurucu Ortağı İdris CİN ve E-Tohum Kurucu Ortağı Burak BÜYÜKDEMİR ile röportaj yaptı. Bunu yanı sıra değerli 3 makalesini siz değerli okuyucularımıza sunuyor…

%d blogcu bunu beğendi: