Endeavor Girişimcisi Seçildiler!

Burak Arık 09 Kasım 2014 0
Endeavor Girişimcisi Seçildiler!

Armut.Com’un_Kurucuları_New-York’ta_Zirveye_Çıktı

Dünyada 23 ülkede faaliyet gösteren Endeavor’un düzenlediği Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil eden Armut.com büyük bir başarı yakaladı. Armut.com’un kurucuları Başak Taşpınar Değim ile Erol Değim, başarı hikayeleriyle ipi göğüsleyerek Endeavor Girişimcisi olarak seçildiler.

Değerlendirme sürecinde American Express, Skype gibi global devlerin üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı etkinlikte, Armut.com kurucuları Başak Taşpınar Değim ile Erol Değim girişimcilikleriyle ön plana çıktı.

Armut.com CEO’su Başak Taşpınar Değim, global arenada Türkiye’yi başarıyla temsil etmekten ve çok sayıda ülkeden 45 önemli girişimci arasından Endeavor Girişimcisi seçilmekten dolayı gurur duydukları belirterek şöyle konuştu;

“Endeavor sadece en başarılı ve büyüme potansiyeli en yüksek girişimleri seçiyor. Türk insanının güçlü zekasını, girişimci ruhunu ve başarısını dünya çapındaki bir platformda göstermek bizi çok mutlu etti. Daha önce Yemeksepeti ve Çiçeksepeti gibi şirketler bu başarıyı göstermişti. Armut.com olarak biz de onların arasına katılmış olduk. Elbette Armut.com’un bu başarısı bir tesadüf değil; iyi bir strateji, profesyonel bir ekip ve çok emek var… Armut.com, Endeavor ağının katkısıyla sektördeki büyümesini sürdürecek ve marka değerini güçlendirmeye devam edecek.

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: