Girişimciler İçin Kullanışlı Bir Arama Motoru:Seenapse

steponline 25 Ekim 2014 0
Girişimciler İçin Kullanışlı Bir Arama Motoru:Seenapse

Girişimcisiniz, Bir şeyler yapmak istiyorsunuz ancak aklınıza ne yapacağınıza dair en ufak bir şey gelmiyor. İşte Bu noktada yeni girişimci arama motoru Seenapse devreye girerek istediğiniz aramalarda sadece yaratıcı düşünceleri size gösteriyor. 

Bu arama motoru google gibi her eklenen siteyi önümüze çıkarmıyor. Site girişimcilere, araştırmacılara, bilim adamlarına ve meraklılara ilham kaynağı olmak ve onların perspektiflerini geliştirmek amacıyla kurulmuş ve dünyanın her yerindeki kullanıcıların zihinlerindeki serbest çağrışımları listelemektedir. Farklı düşüncelerle beslenen Seenapse, sizlere başka düşünceleriniz ve projeleriniz için yeni düşünce kanalları sunmaktadır.

Çalıştığınız iş veya ilgi duyduğunuz şey ya da proje üretkenlik ve inovasyon gerektiren bir iş ya da projeyse ihtiyacınız olan arama motoru Seenapse olarak karşınıza çıkıyor. Bulut kaynak sayesinde aynı konuyla ya da benzer konuyla ilgili kimselerin bakış açıları ve düşünceleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Adsız

Bir fikir araştırıyorsanız ve mevcut düşünce ve projelerden ilham almak istiyorsanız google a yazdığınızda ilk birkaç arama istediğiniz sonucu karşılamayacaktır. Ancak sonlara doğru belki aradığınız sonuçlara ulaşabileceksiniz. Bu sizi google da teker teker sayfa arayarak zamanınızı boşa harcamanın önüne geçecek.

Öyle görünüyor ki Seenapse önümüzdeki zamanlarda girişimciler ve meraklılar için google gibi bir arkadaş olabilecek niteliktedir. İnsanlığa faydası olabilecek bu projemizi başarısını umuyor, girişimcilerini tebrik ediyoruz. Seenapseyi https://www.seenapse.it/welcome adresinden kaydolarak deneyebilirsiniz.

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: