Ankara Start-Up Zirvesi Heyecanına Saatler Kaldı

steponline 15 Aralık 2018 0
Ankara Start-Up Zirvesi Heyecanına Saatler Kaldı

Bilkent Genç Girişimciler Kulübü her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği, girişimcilik ekosisteminin etkin bir parçası olan Ankara Start-Up Zirvesi, bir kez daha girişimcilik dünyasının gözde isimlerini bir araya getiriyor.

Bugüne kadar zirveden çıkan startupların toplam değerlemesinin 200 milyon lirayı geçmesinin yanı sıra, zirvemizde yükselişine tanık olduğumuz startuplardan iki tanesi de San Fransisco Silikon Vadisi’nde faaliyetlerine devam etmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda birçok girişimcinin fikirlerini topluluklara aktarmasında aracı olmuş Ankara Start-Up Zirvesi; Connected2.me, Obilet, Youthall, Ganipara, Seyisco ve iCaked gibi dev startupların da doğuşuna tanıklık etmiştir. Hatta bu boyutlara ulaşmalarında bu zirvenin de bir payı olduğunu söyleyebilmek Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü için büyük gurur kaynağı olmalı.

Bu sene 12.’si, 16 Aralık’ta Bilkent Otel’de gerçekleşecek Ankara Start-Up zirvesi, önceki yıllarında Google Reklam Araştırma Lideri Taylan Yıldız ve Yemeksepeti kurucularından Melih Ödemiş gibi girişimcilik dünyasının ve kurumsal şirketlerin önde gelen isimlerini de ağırlamıştır.

Startup Battle Finaline 8 Startup Juri Karşısına Çıkacak

Bu yıl, yüzü aşkın başvurudan yirmi tanesi zirveye çağırılarak fikirlerini pazarlama şansını yakalarken, ön eleme sonucu bu başvurulardan yalnızca 8’i ‘Startup Battle’ finaline kalarak jüri karşısına çıkacak. Geriye kalan 12 ekip ise “Elevator Pitch”de sahne alarak projelerini yalnızca 1 dakikada anlatacak.\

Daimi partnerliğini Bilkent Cyberpark’ın üstlendiği, ODTÜ Teknokent’in stratejik partner olarak yer aldığı bu etkinlikle startuplar; Bilkent Cyberpark 1 yıllık ofis ödülü, Bilkent Cyberpark 6 ay atölye, ODTÜ Teknokent kuluçkası, 3 ekibe Growth Circuit 7 aylık San Francisco Programı ödüllerini kazanma şansına sahip olacaklar.

Siz de bu etkinliğin bir parçası olup bu heyecanlı güne bizimle tanıklık etmek isterseniz biletlerinizi ankarstartup.com adresinden alabilirsiniz.

Leave A Response »