7.Finans ve Yazılım Günleri 1-2 Aralık 2016′ da Başlıyor

steponline 15 Kasım 2016 0
7.Finans ve Yazılım Günleri 1-2 Aralık 2016′ da Başlıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en yüksek katılımcısına sahip kariyer etkinliği olan ve Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen Finans ve Yazılım Günleri bu yıl da  1-2 Aralık 2016 tarihinde Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde iki dev sektörün en iyilerini öğrencilerle buluşturuyor.

Finans ve yazılım sektörüne odaklı öğrencilerle, akademisyenleri ve sektörün profesyonellerini bir araya getirerek tüm ekosistemin mesleki ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra networklerine de katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Yenilenen yapısı ve içeriğiyle finans ve yazılım sektörünün nabzını tutmaya devam edecek iki günlük etkinlikte; seminerler, workshoplar, yazılım ve kişisel gelişim eğitimleri, kariyer planlamaları ve işe alım simülasyonlarıyla katılımcılar etkinlikten maksimum memnuniyetle ayrılmalarına olanak sağlıyor.

Bu yıl Akbank ana sponsorluğunda Allianz, Kariyer.net, Denizbank, Çiçeksepeti.com, SAP Türkiye, Bilge Adam, Turkcell, Microsoft, I Can Academy, Linux BGA ve daha birçok iddialı firmayı ağırlayacak.
Kendinize staj imkanları da yaratabileceğiniz iki dev sektörü tek organizasyonda buluşturan etkinlikte 1000 kişilik sınırlı kontenjandaki yerinizi önceden ayırtın!

Başvuru için burayı ziyaret etmeniz yeterli!

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: