O Konuşamayan Adam!

steponline 13 Aralık 2013 0

konusamayan-adam-logo

Konuşamayan,azimli,umudunu yitirmemiş,eleştiriye açık,incelikli hayta,estetik duygulara sahip bir radyo programcısı. Atilla Yanış, nam-ı diğer konuşamayan adam.

konusamayan adam

1987 Eylül’ünün 25. günü saat 17:38’de Mersin Devlet Hastanesinde dünyaya geldiğini falan ifşa etmeyecek kadar burnu havada biri. ilk,orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamlayan Konuşamayan Adam Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lojistik Bölümü mezunu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme 4. sınıf öğrencisi aynı zamanda. 2010’da beri radyo programcılığı ile uğraşmakta olan Konuşamayan Adam Nisan 2012’den beri internet üzerinden kâh kendi mekanlarında kâh internet radyolarında programcılık kariyerini sürdürmekte. Programın içeriği hakkında bilgi verecek olursak,midesi bulanana nane limon,boğazı ağrıyana pastil gibi gelen gelen bir program ve herhangi bir konuya bağlı olmaksızın minimum 3 maksimum 8 saat boyunca devam eder. Dinleyici odaklı bir program olduğundan dinleyenlerin atılımcı katılımcı ve girişken olmasından yana. Atılımcı, katılımcı ve girişken olmayan dinleyicisine tuvalet terliği ile girişme olasılığı çok yüksek, dikkat edin!

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: