İTÜ WOMEN IN BUSINESS

steponline 19 Şubat 2018 0
İTÜ WOMEN IN BUSINESS

İTÜ Women in Business” gençlere ilham vermeye devam ediyor.
İTÜ Ekonomi Kulübü’nün ilkini Mart 2017’de düzenlediği “İTÜ Women in Business” hem sektördeki cinsiyet eşitsizliklerine dikkat çekmek hem de kariyer haritalarına ilham sağlamak amacıyla iş dünyasının başarılı kadın girişimcilerini üniversite öğrencileri ile bir araya getirmeye 2018’de de devam ediyor.

Mart 2017’de çeşitli üniversitelerden 600 katılımcı ve Sara Hepşen, Burcu Geriş, Nurten Öztürk, Serenay Sarıkaya gibi kendi alanlarında başarı kazanmış kadın konuşmacıların katılımı ile gerçekleşen “İTÜ Women in Business,” 1 Mart 2018’de daha büyük bir organizasyon ile daha geniş öğrenci kitlelerine ulaşmayı hedefliyor.

1 Mart 2018’de İTÜ Ekonomi Kulübü aracılığıyla gerçekleştirilecek olan “İTÜ Women in Business,” kariyer planını çizmeye çalışan üniversite öğrencilerini, kadın girişimcilerin ilham kaynağı olacak başarı hikayelerini dinlemek üzere İTÜ Mustafa Kemal Amfisi’ne davet ediyor.

Spiker Hazal Ayaşan’ın sunumuyla gerçekleşecek olan etkinlikte, Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, TurkishWIN kurucusu Melek Pulatkonak, Kanal D CEO’su Özge Bulut Maraşlı, Allianz Yönetim Kurulu Başkanı ve eski TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes, oyuncu Hazal Kaya gibi ilham kaynağı isimler, kadının iş hayatındaki ve ekonomideki rolünü tartışmak, cinsiyet eşitsizliklerine dikkat çekmek ve tecrübeleriyle kariyer planı çizmekte olan üniversite öğrencilerine ilham vermek amacıyla bir araya gelecek. Etkinlikte yer alacak tüm konuşmacıları ve etkinlik programını görmek için etkinlik sayfasına göz atmayı unutma.

Eğer sen de bu ilham verici tecrübeler önderliğinde kariyer planını çizmek istiyorsan, içinde girişimci bir ruh varsa ancak harekete geçemiyorsan, 1 Mart 2018’de İTÜ Maçka Kampüsü’ne davetlisin!

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: