İTÜ Farkındalık Zirvesi 12-13 Aralıkta!

steponline 04 Aralık 2018 0
İTÜ Farkındalık Zirvesi 12-13 Aralıkta!

İstanbul Teknik Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü tarafından organize edilen Farkındalık Zirvesi için son günler! Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan zirvenin 12-13 Aralık 2018 tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde!

Toplam 2 Gün, 14 Oturum, 8 Dev Sektör!

Farkındalık Zirvesi, kalıcı gelişmekte olan iş dünyası üzerine daha şuurlu bir öğrenci ve mezun kitlesi oluşmasına bilgi aktarmak amacıyla “Değişimin Yönetimi” temasıyla sizlerle olacak.

2 gün sürecek olan organizasyonda Denetleme ve Danışmanlık, Bankacılık, FMCG, İlaç, Otomotiv, Ev Aletleri, Dijital Marketing ve E-Ticaret gibi sektörlerden ileri gelen isimlerin tecrübelerinden faydalanarak yol haritanızı oluşturabilirsiniz. İş dünyasının liderleriyle birebir komünikasyon kurma imkanı yakalayıp, şirketleri ve prensiplerini yakından tanıyabilirsiniz.

QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede şirketlerin farklı departmanları üzerine üst düzey yöneticilerin sunumlarıyla bilgi sahibi olabilir ve kendi kariyerinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Etkinliğe kendini geliştirmek isteyen herkes davetlidir. Etkinlik tüm katılımcılara ücretsiz olup, katılanlara sertifika verilecektir.

Kayıt için; https://visitick.com/Event/JBNLQWbfsrzzB/farkindalik-zirvesi

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: