8. Sanalkurs Bilişim Semineri

steponline 26 Kasım 2013 0
8. Sanalkurs Bilişim Semineri

 

Türkiye’nin bilişim sektöründe önde gelen isimlerinin seçkin üniversitelerde katılımcılarla buluşmasını sağlamaya yönelik bir bilişim etkinliği olan Sanalkurs Bilişim Seminerleri her yıl sınırlı sayıda yapılıyor. Seçkin konuşmacıların yer aldığı ve çok yoğun bir katılımla gerçekleşen bir etkinliğin bu kez 8.si düzenleniyor.

Sanalkurs seminerlerinden 8. si  İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Kampüsü‘nde gerçekleştirilecek.

20 Aralık 2013 tarihinde Sanalkurs.net, Kemerburgaz Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Kulübü işbirliği ile 8. Sanalkurs Seminerleri ile yine birbirinden değerli isimleri bir araya getiriyor. Sektörün önemli isimleri bu seminerde sizlere programlar hakkında püf noktaları, tecrübeler, her yerde bulamayacağınız türden özel bilgiler paylaşacaklar.

Bu Sanalkurs Seminerinde girişimcilerin yakından tanıyacağı; e-tohum, bitaksi ve daha birçok projeye yatırımı olan Hasan Aslanoba da internet girişimciliği hakkındaki semineri ile dinleyenlerin karşısında olacak. Bu etkinliği düzenleyen Sıraceddin El Beye teşekkür eder, Sanalkurs ve etkinlik.com.tr ekibine tebriklerimizi sunarız.

Sanalkurstaki gelişmelere sanalkur.net  web sitesiüzerinden ulaşabilir;  facebook, twitter ve etkinlik.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaçırmak istemeyeceğiniz bu seminer için salon kapasitesi 300 kişilik olacak. Bu nedenle bir an önce kayıt olmak için acele edin.

Seminer salonunda oturum için herhangi bir sıralama olmayacak ve salona erken gelenler öncelikli olarak yer bulabilecekler.

Seminere, http://www.etkinlik.com.tr/8-sanalkurs-bilisim-seminerleri-4757 linki üzerinden kaydolabilirsiniz.

Leave A Response »

%d blogcu bunu beğendi: